loading ...

O nas

Nasza misja


Cenimy

naszą NIEZALEŻNOŚĆ
Jesteśmy bardzo dumni z naszej niezależności, zapewniamy najlepszych partnerów w branży, aby zapewnić naszym klientom najlepszy wybór produktów wysokiej jakości dostosowanych do ich potrzeb, nie jesteśmy ograniczeni w naszym wyborze, a tym samym przynieść korzyści handlowe i techniczne dla naszych klientów.

naszą HISTORIE 
Dzięki naszym historycznym związkom z Firth Brown of Sheffield, miejscem narodzin stali nierdzewnej, jesteśmy  w czołówce innowacji w zakresie stopów metali, zawsze szukając nowej generacji rozwoju metalu w celu przekazania nowych pomysłów naszym klientom.

nasz ZESPÓŁ 
Nasi pracownicy posiadają bogate doświadczenie w sprzedaży wszystkich form produktów, zatrudniamy ekspertów we wszystkich dziedzinach metali specjalnych i w szerokim spektrum branż. Inwestowanie w nasz zespół jest kluczem do naszego rozwoju, stale szkolimy, oferujemy pomoc i wspieramy rozwój pracowników

nasze RELACJE
Cenimy sobie naszą bliską współpracę zarówno z naszymi klientami jak i dostawcami, zachowujemy się profesjonalnie i komunikujemy się z naszymi partnerami w sposób najbardziej otwarty i efektywny, mając na uwadze wspólny cel, jakim jest osiągnięcie sukcesu przez wszystkie strony.

nasze ŚRODOWISKO
Cenimy sobie środowisko, w którym pracujemy. Szanujemy i stosujemy się do wytycznych etycznych. Bierzemy na siebie odpowiedzialność korporacyjną i społeczną. Jesteśmy proekologicznie nastawieni i chronimy nasze środowisko, aby zapewnić dobrą jakość życia wszystkim pokoleniom.

 

Historia firmy

Firma Hempel Special Metals w Polsce została otwarta w 2007r.  jako spółka córka  Hempel Special Metals AG.

2007 zostało otwarte biuro handlowe w Sosnowcu, w 2008 - magazyn

2008 rozpoczęliśmy cięcie kręgów na wymiar (maszyna CTL )

2016 rozpoczęcie produkcji na laserze 

2019 rozpoczęcie produkcji na prasie krawędziowej

Nie ma już żadnej wymówki:

Nie wyrzucaj wysokiej jakości stopów!