loading ...

Międzynarodowa dystrybucja i usługi w zakresie materiałów o wysokiej wydajności

Trendy

Z rynków nie napłynęło zbyt wiele informacji. Pojawiają się sygnały, że terminy dostaw stali nierdzewnej i stopów niklu znów się skracają. Jeżeli samochody nie mogą być produkowane z powodu brakujących półprzewodników itp. to stal nierdzewna nie jest potrzebna. Jeśli 350 milionów Chińczyków pozostanie w "zamknięciu", nie będą też kupowane towary konsumpcyjne, a więc można kontynuować argumenty wskazujące raczej na złagodzenie, a nie zaostrzenie sytuacji w zakresie zamówień. Mniejsza wydajność wymaga mniejszego wkładu. Ceny towarów ustabilizowały się; oczywiście, nadal mamy do czynienia ze spekulacjami w sektorze energetycznym, mamy inflację i niedobory, ale też "nie taki diabeł straszny jak go malują". Wojna na Ukrainie będzie prawdopodobnie kontynuowana i przyniesie wstrząs lub dwa. Ale do tego też będziemy musieli (niestety) przywyknąć. Podsumowując, oznacza to, że najwyższe ceny zostały już odnotowane w przypadku stali nierdzewnych i stopów niklu, a czasy dostaw prawdopodobnie pozostaną dłuższe niż zwykle, ale nie pogorszą się. Z drugiej strony, w przypadku tytanu prawdopodobnie nie widzieliśmy jeszcze "wyżu" ani "niżu". Prawdopodobnie będzie to miało miejsce na początku lata.    

Czasy niedoboru i wysokich cen towarów to czasy www.econoxx.com. Dołącz do nas i opublikuj swoje pozostałe zapasy. Rynek będzie Ci wdzięczny. To samo dotyczy złomu. Złom jest surowcem podstawowym; upraszczamy procesy i oferujemy korzystne ceny. Zapytaj swojego opiekuna handlowego w firmie Hempel lub wejdź bezpośrednio na stronę www.econoxx.com.

25.04.2022

 

 

 

 

 

 

Nowa usługa: GIĘCIE!

Oferujemy usługę gięcia stali nierdzewnej oraz stali wysokojakościowej.

Gięcie stali do 5mm grubości, długość gięcia: 4m

NOWY LASER BYSTRONIC BYSMART FIBER 3015

Z przyjemnością informujemy, że centrum serwisowe Hempel Special Metals w Sosnowcu wzbogaciło się o nowe możliwości produkcyjne uruchomione w lutym 2022.

Nasz park maszynowy został rozszerzony o nowy, nowoczesny laser Bystronic Bysmart Fiber 3015, który wraz z już wcześniej działającym laserem CO2 Trumpf o obszarze roboczym 2x4 m w pełni zaspokaja oczekiwania naszych klientów w zakresie cięcia laserowego.

Podstawowe parametry techniczne Bysmart’a:

  • Źródło laserowe Fiber 3000
  • Moc 3 kW
  • Obszar roboczy 1500x3000 mm
  • Możliwość cięcia stali nierdzewnej i aluminium do 12 mm oraz mosiądzu do 6 mm

Głównymi celami inwestycji jest zwiększenie szybkości i wydajności cięcia przy zachowaniu najwyższej jakości obróbki. Osiągamy ten efekt dzięki niezwykle szybkiemu i precyzyjnemu cięciu detali z cienkich blach do 3 mm na laserze fiber oraz cięciu blach od 4 -20 mm na laserze CO2 .

Zgodnie z polityką rozwoju naszej firmy wszystkie działania inwestycyjne i modernizacyjne realizujemy w celu zapewnienia naszym klientom wysokiej jakości usług serwisowych oraz elastyczności i szybkości w realizacji zleceń.

Zapraszamy do współpracy naszych obecnych i nowych partnerów!

Lokalizacje

Switzerland

Hempel Special Metals AG
Zürichstrasse 128
8600 Dübendorf
Phone: +41 (0)44 823 88 00 | Fax: +41 (0)44 823 88 90
Mail: homepagehempel-metals.com
 

Nie ma już żadnej wymówki:

Nie wyrzucaj wysokiej jakości stopów!

Aktualności / Wydarzenia

The news record is not available anymore.

Kalkulator wagi

Proszę wprowadzić żądane parametry.

mm
mm
mm
mm
mm
szt

Wynik

GęstośćN/A
WagaN/A