loading ...

Międzynarodowa dystrybucja i usługi w zakresie materiałów o wysokiej wydajności

Letnia zawierucha!

Wysokie zapasy magazynowe, spadające ceny oraz słaby popyt. To otoczenie rynkowe, które szczególnie silnie uwidacznia się branży stali nierdzewnej. Począwszy od ekstremalnie wysokich wskaźników cenowych  a skończywszy na bardzo niskich. To trochę jak z pogodą i kryzysami. Wydaje się, że nie ma już żadnej normalności. Jednak nie do końca tak jest: przemysł lotniczy nadrabia zaległości, przemysł technologii medycznych i niektóre branże dóbr konsumpcyjnych wciąż funkcjonują na stabilnym poziomie.

Widać też ruch w sektorze ropy i gazu. Jeśli więc spojrzeć na sytuację w sposób zróżnicowany, nie ma powodów do pesymizmu. Spowolnienie jest konieczne, bo nie możemy ciągle narzekać na brak zasobów, zbyt wysokie ceny i myśleć, że ta sytuacja zawsze będzie się utrzymywać. W USA inflacja spowodowała, że wyraźnie więcej pracowników ponownie wróciło na rynek pracy. Nie możemy też zapomnieć o konieczności oszczędności energii. Najłatwiej robić to w momencie, gdy gospodarka nie znajduje się w fazie szybkiego rozwoju. Wyzwań jest wystarczająco dużo, ale te ekonomiczne są w tej chwili najmniejsze. Zespół firmy Hempel życzy Państwu miłej reszty lata.

04.08.2022

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowa usługa: GIĘCIE!

Oferujemy usługę gięcia stali nierdzewnej oraz stali wysokojakościowej.

Gięcie stali do 5mm grubości, długość gięcia: 4m

NOWY LASER BYSTRONIC BYSMART FIBER 3015

Z przyjemnością informujemy, że centrum serwisowe Hempel Special Metals w Sosnowcu wzbogaciło się o nowe możliwości produkcyjne uruchomione w lutym 2022.

Nasz park maszynowy został rozszerzony o nowy, nowoczesny laser Bystronic Bysmart Fiber 3015, który wraz z już wcześniej działającym laserem CO2 Trumpf o obszarze roboczym 2x4 m w pełni zaspokaja oczekiwania naszych klientów w zakresie cięcia laserowego.

Podstawowe parametry techniczne Bysmart’a:

  • Źródło laserowe Fiber 3000
  • Moc 3 kW
  • Obszar roboczy 1500x3000 mm
  • Możliwość cięcia stali nierdzewnej i aluminium do 12 mm oraz mosiądzu do 6 mm

Głównymi celami inwestycji jest zwiększenie szybkości i wydajności cięcia przy zachowaniu najwyższej jakości obróbki. Osiągamy ten efekt dzięki niezwykle szybkiemu i precyzyjnemu cięciu detali z cienkich blach do 3 mm na laserze fiber oraz cięciu blach od 4 -20 mm na laserze CO2 .

Zgodnie z polityką rozwoju naszej firmy wszystkie działania inwestycyjne i modernizacyjne realizujemy w celu zapewnienia naszym klientom wysokiej jakości usług serwisowych oraz elastyczności i szybkości w realizacji zleceń.

Zapraszamy do współpracy naszych obecnych i nowych partnerów!

Lokalizacje

Switzerland

Hempel Special Metals AG
Zürichstrasse 128
8600 Dübendorf
Phone: +41 (0)44 823 88 00 | Fax: +41 (0)44 823 88 90
Mail: homepagehempel-metals.com
 

Nie ma już żadnej wymówki:

Nie wyrzucaj wysokiej jakości stopów!

Kalkulator wagi

Proszę wprowadzić żądane parametry.

mm
mm
mm
mm
mm
szt

Wynik

GęstośćN/A
WagaN/A