loading ...

O firmie

Hempel Special Metals

Hempel Special Metals, to grupa firm z siedzibą w Szwajcarii, znana na całym świecie jako niezależny dystrybutor wysokowydajnych materiałów.

Hempel Special Metals magazynuje i przetwarza niekorozyjne i żaroodporne stale nierdzewne, tytan, stopy tytanu i niklu na całym świecie. Każdy zakład posiada specyficzne kompetencje, począwszy od wstępnej obróbki materiału, a skończywszy na specjalizacji przemysłowej. Ci, którzy ufają szerokiej gamie produktów i zróżnicowanym usługom grupy, mogą liczyć na Hempel Special Metals zarówno globalnie, jak i lokalnie: centra usług w Niemczech, Szwajcarii, Anglii, Polsce i Hong Kongu oraz przedstawicieli we Włoszech, Irlandii, Czechach i Rosji. Grupa zarządzana przez André Hempel zatrudnia 80 osób i generuje przychody w wysokości ponad 70 mln USD w ponad 20 krajach.


Magazynujemy: stopy niklu, stale nierdzewne, tytan, cyrkon, Duplex i inne gatunki specjalne. 
Oferujemy: kręgi, blachy, pręty, rury, druty, armaturę.
Nasze usługi: cięcie na gilotynie, cięcie laserowe, cięcie wodą i plazmą, urządzenia do cięcia wzdłużnego, piły taśmowe, tokarki i urządzenia do czyszczenia ultradźwiękowego.

Nasza obsługa klienta w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Szwajcarii, Polsce, Hongkongu i Chinach oraz nasi agenci we Włoszech, Irlandii, Czechach i Rosji pomaga naszym klientom w doborze materiałów, oferując inteligentne rozwiązania logistyczne.

Nie ma już żadnej wymówki:

Nie wyrzucaj wysokiej jakości stopów!

Hempel Special Metals celebrates 100 years!

Kontakt

Twoje dane:

All fields marked with * are mandatory.
Your information will not be rented or sold to third parties! We are committed to protecting the privacy of all persons using our site and the personal information that they provide to us confidential. The connection is secured by 256-bit encryption (SSL).